Rozliční odkazové

Vlastní projekty

Projekt BioLib - https://www.biolib.cz - internetová encyklopedie rostlin, hub a živočichů s bohatou galerií obrázků, slovníkem pojmů atp. BioLib má i stránku na Facebooku (ale je to naprosto k ničemu).

Archiv české a slovenské filmové hudby - https://archivcsfh.ostlib.com/ - katalog informací zejména o nevydané české, slovenské a hlavně československé filmové hudbě, její digitalizace a archivování pro další generace.

Projekt OSTLib - https://www.ostlib.com - internetová databáze českých a slovenských, a dále japonských soundtracků (z hraných i animovaných filmů). Bohužel v současné době trpí nedostatkem pozornosti autora, kterýžto je zaneprázdněn BioLibem, takže japonská verze je zanedbávána úplně. Zato české se dostalo nedávno důkladné revize a doplnění.

Další reference

Plant Fossil Names Registry - https://www.plantfossilnames.org/ - databáze a registrace paleobotanických jmen, typů, literatury atp.

Folia Musei rerum naturalium Bohemiae occidentalis - Geologica et Paleobiologica - http://folia.zcm.cz/ - stránky časopisu Západočeského muzea v Plzni, obor paleontologie a geologie


Aktuality

31. 1. 2015

Aktuality leden 2015

Zpříčetnění některých informací, nové slovní průjmy a další drobné aktualizace.

4. 8. 2012

Chorvatsko 2012

Nová galerie z letošní cesty do Chorvatska a Slovinska

23. 12. 2009

Duha

Kocoura přejela duha. Ale už je v pořádku.